XIX Noworoczny Złaz Pieprzówkowy mimo odstraszającej pogody , przyciągnął prawie 100 wędrowców, którzy chcieli aktywnie spędzić ten pierwszy dzień Nowego 2019 Roku. Dziękujemy wszystkim za wędrówkę po naszych wyjątkowych Górach Pieprzowych..za wspólne przy ognisku śpiewanie ,za rozmowy. 'Życzymy wszystkim radości i spokoju w każdym dniu i jak najwięcej z nami wędrówek.

 

 Pasmo Masłowskie 6.01.2019r.Przepiękna zimowa aura Gór Świętokrzyskich

Mikołajowy Rajd 08-09.12.2018r. organizowany przez Koło Przewodników jak to już w zwyczaju powiódł nas w góry....rajd pełen niespodzianek, szczerej radości, rozmów, spiewów. Ppierwszą niespodziankę sprawiła nam pogoda - pogoda nas kocha, opuszczając mokry, deszczowy Sandomierz w Iwoniczu Zdroju zamieniła go w cudowny śnieg co uczyniło wędrówkę jeszcze bardziej radującą wszystkich uczestników. Pełen niespodzianek był również mikołajkowy wieczór gdzie dwie wysłanniczki Mikołaja z pomocą wcale nie małego Elfa rozdawały prezenty w zamian za prezentację ukrytych talentów uczestników rajdu.Bardzo wesoły wieczór zakończyło wspólne oglądanie filmu ,,Truskawkowe Wino ". Dzień następny wiódł nas terenami Beskidu Niskiego, gdzie filmowe sceny były nagrywane, tak zwanym ,, węgierskim traktem ". Czas wspólnej wędrówki minął bardzo szybko, żal było się rozstawać ale zapewniamy ,że to nie ostatni tak fajny wyjazd. Zapraszamy do wspólnego z nami wędrowania.

 

Wyprawa-  Przez Piekielną Bramę Piekieł- Suchedniów, Wąchock, Blizyn -11.03.2018r.

Jeszcze zima, ale promienie słońca oznaczają że wiosna niedługo zawita...

Wyprawa GSB - Turbacz- 23-25.02.2018r.

Piękna zimowa aura- śnieg, mróz, przemili ludzie, niezapomniane wrażenia, szczyt zdobyty...

 

Złaz Noworoczny na Góry Pieprzowe 2018r.

Noworoczna wędrówka w dużym gronie od 50 / start Brama Opatowska do 90 osób /ognisko.  Dziękujemy wszystkim za udział, wspaniałą atmosferę i niezapomnianą zabawę ze śpiewami przy ognisku.

Wycieczka do Muzeum Ozdób Choinkowych

10.12 gościliśmy w Muzeum Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie. Po zwiedzaniu, warsztatach i zakupach udaliśmy się na pieszą wędrówkę ścieżką dydaktyczną około 7km. przez las. Pogoda iście wiosenno-jesienna - piękne słońce.Obowiązkowe ognisko z kiełbaskami na zakończenie.