pttk

KOŁO PRZEWODNIKÓW PTTK W SANDOMIERZU TO DUŻE GRONO WYKWALIFIKOWANYCH PRZEWODNIKÓW

Zapewniamy usługę przewodnicką na każdy dzień! WYSTARCZY ZADZWONIĆ:PTTK ZAPRASZA - OBSŁUGA PRZEWODNICKA, BILETY WSTĘPU DO OBIEKTÓW ZWIEDZANYCH,WYBIJANIE MONETY, NOCLEGI, WYŻYWIENIE, NAJTAŃSZE PAMIĄTKI W MIEŚCIE, ZNACZKI POCZTOWE, MAPY, PLANY, PRZEWODNIKI

tel.: (+48) 15 832 23 05, 15 832 26 82 lub (+48) 509 554 218

  • wyślij email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub wypełnij elektroniczny formularz (formularz poniżej)

Zachęcamy Państwa do zwiedzania Sandomierza pod opieką naszych doświadczonych przewodników.

Jesteśmy jedynym biurem turystycznym w Sandomierzu posiadającym wykwalifikowanych przewodników /Koło przewodników/ oprowadzających w języku polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim i ukraińskim. Wiedza i doświadczenie naszych przewodników pozwoli Państwu w pełni docenić uroki Sandomierza.Na specjalne zamówienie grupę może oprowadzić przewodnik w stroju szlacheckim.

 

Zamów przewodnika - formularz

Wypełnij poniższe pola informacjami osoby lub instytucji zamawiającej przewodnika.
Administratorem danych zebranych poprzez formularz jest PTTK Oddział Sandomierz z siedzibą przy ul. Rynek 12, 27-600 Sandomierz. Powyższe dane osobowe zbierane są przez PTTK Sandomierz wyłącznie w celu ich przetwarzania na potrzeby realizacji zamówienia i zapytania lub, jeżeli odrębnie wyrażono na to zgodę, w celu informowania o innych wydarzeniach organizowanych przez PTTK Sandomierz. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej w odniesieniu do złożenia zamówienia i zapytania nie jest możliwa na nie odpowiedź bez ich podania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PTTK Sandomierz w celu zamówienia przewodnika oraz w celu informowania o innych wydarzeniach organizowanych i współorganizowanych przez PTTK Sandomierz . Jestem świadoma/świadom, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości o wydarzeniach organizowanych i współorganizowanych przez PTTK Sandomierz. Jestem świadoma/świadom, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie.

 

Nasze biuro PTTK znajduje się na ul.Rynek 12 obok Ratusza. W naszym budynku jest również kawiarnia Kordegarda. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie (15) 832 23 05, (15) 832 26 82.
Zarówno grupy zorganizowane, jak i turyści indywidualni spacerując po Sandomierzu pod opieką naszych przewodników mogą liczyć na kompetentną i miłą obsługę.
Przewodnicy pójdą również z Państwem w Góry Pieprzowe, pojadą w okolice Sandomierza i Góry Świętokrzyskie aby przybliżyć Wam piękno regionu.